אני שמחה מאוד לפגוש אותך פה. קוראים לי אנה קרייזמן , ואני דיאטנית קלינית (תזונאית קלינית) בהכשרתי, ודיאטנית אחרת בתפיסתי.
הטיפול שאני מציעה מתמקד בבאכילה רגשית, התנהגויות אכילה ודימוי גוף.

בילדותי היה בביתי עיסוק בלתי פוסק סביב אוכל והאכילה שלי. רק אחרי שעזבתי את הבית, התחלתי לאכול אכילה מודעת וקשובה , מבלי להבין שאני עושה זאת , מבלי שתכננתי את זה בכלל

כיום, אני עושה את התהליך הזה עם המטופלות שלי. ביחד אנחנו מורידות את הלחץ מכל נושא האוכל ולומדות להקשיב לגוף. לאכול מתוך תחושת רעב, ולעצור בתחושת שובע. אכילה מהנה, ללא יסורי מצפון והלקאה עצמית.  למדתי תואר ראשון בתזונה ותואר שני במדעי הרפואה מטעם האוניברסיטה העברית. בתחילת עבודתי הגעתי למטופלות עם מחשבון וסרט מדידה, מתוך המחשבה שמותניים צרים נחשבים הצלחה. את ימי העברתי בספירת קלוריות.

עם הזמן שמתי לב, שהמטופלות שלי הפסיקו לרדת במשקל או ירדו ועלו בחזרה. הרגשתי תקועה ומתוסכלת. חשבתי שלא יכול להיות שהיעוד שלי בעולם מסתכם בספירת כפות אורז. הרגשתי שחייב להיות משהו מעבר לתסכול. בחיפושיי אחר תשובות הבנתי שהמקצוע שלי אינו אמור להתמקד במספרים' בתפריטים וביצירת גרעון קלורי, אלא בעולמות הטיפול, בנפש האדם. הלכתי ללמוד CBT. משם המשכתי ללימודי מיינדפולנס, אכילה רגשית וראיון מוטיבציוני , ACT וכלים טפוליים  נוספים. בנוסף, אני מתרגלת יוגה מעל לעשר שנים, דבר שהעניק לי גמישות מחשבתית .

כיום אני מלווה נשים אל מחוץ למעגל הדיאטות האינסופיות. אנו עושות את זה בתהליך, שמאפשר להן להגיע לאכילה קשובה, מאוזנת, מיטיבה ומהנה, בהתאם לצרכים של הגוף שלהן, תוך עבודה על חיזוק דימוי הגוף וטיפול בהתנהויות אכילה ואכילה הרגשית. אני רואה בזה שליחות.

אם גם את עייפת מהמלחמה המתמידה שלך באוכל ובמשקל, אם נמאס לך מהסחרור של הרזיה- השמנה, אם את רוצה לקבל ולאהוב את עצמך ולתת לך את כל המקום – אני פה, עבורך.