הרצאות 

קהל היעד – נשים
משך ההרצאה כשעתיים

הרצאה מעצימה לקהל הנשי על תרבות הדיאטות, דימוי הגוף שלנו ומודל היופי. בהרצאה נדבר על מערכת היחסים שלנו עם אוכל, ואיך אפשר להפוך אותה מעימות מתמיד למערכת יחסים רגועה, נדבר על הסיבות לכך שדיאטות נכשלות, והאם באמת ניתן להרזות אנשים ולשמור אותם רזים, נבין ונחווה מהי אכילה קשובה ונלמד כיצד ניתן להפוך את האכילה שלנו לכזו. יינתנו כלים פרקטיים לניהול האכילה, מתוך הקשבה לגוף ולצרכים האמיתיים שלו.

קהל היעד – נשים
משך ההרצאה כשעתיים

בהרצאה הזו נדבר על דימוי הגוף שלנו בצל אידיאל היופי המודרני.  על התחושה ש'אני לא מספיק'.  על המסרים בהן אנחנו בוחרות להקיף את עצמינו ועל השיח הפנימי שלנו בנושא ואיך אפשר להפוך אותו ליותר חומל, מכבד ואולי אפילו אוהב. בנוסף ניתן להתאים את התכנים של ההרצאה לקהל לפי הזמנה

קהל היעד – נשים
משך ההרצאה כשעתיים

כלים לאכילה קשובה ולאופנה קשובה – לבחור להיות את! הרצאה משותפת שלי ושל נעמה שרמר, סטייליסטית טיפולית – בהרצאה נדבר על איך להיות את גם בבגדים וגם באוכל, על המספרים שמכתיבים לנו את החיים ולמה כדאי לנו להתנער מהם, על למצוא את עצמך: איך אנו הולכות לאיבוד ועושות הכל על הדרך, ואיך אפשר לשנות את זה. בנוסף ניתן להתאים את התכנים של ההרצאה לקהל בתאום מראש.